وب سایت سپید درب اعتماد
فارسی
English
امروز : چهارشنبه ۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۹
وب سایت سپید درب اعتماد

در پروژهای ساختمانی لوکس پیشنهاد اول ، پنجره چوب-آلومینیوم‌‌ می‌باشد.عایق بودن در برابر گرما ،سرما و صوت،استحکام ،زیبایی،همسان بودن با دکوراسیون داخلی و تناسب با محیط زیست همگی از ویژگی های شاخص سیستم چوب-آلومینیوم‌‌ می‌باشد. در این سیستم پنجره‌ها از پروفیل هایی ساخته‌‌ می‌شوند که نمای بیرونی آن آلومینیوم (از نوع ترمال بریک) و نمای داخلی آن چوب طبیعی‌‌ می‌باشد.اتصال بین چوب و آلومینیوم بسیار محکم و بصورت مکانیکی همراه با پیچ و چسب انجام شده و امکان اراۀه چوب و آلومینیوم در رنگ های متنوع وجود دارد. تنوع بازشو در پنجره های چوب آلومینیوم زیاد بوده، انواع بازشو از جمله تک حالته ، دو حالته ، کشوئی ، فولکس واگنی و درب سوئیچی قابل اجرا‌‌ می‌باشد

و اما چرا آلومینیم چوبی؟

طبیعت چوبی به همراه گرما و سازگار با محیطی که در آن استفاده‌‌ می‌شود.
بعلاوه، چوب عایق صوتی بسیار خوب و سالم است که عایق بندی حرارتی خوبی نیز قراهم‌‌ می‌کند، بدین وسیله که هوا درون سلول‌ها قرار‌‌ می‌گیرد  و از جابجایی گرما جلوگیری‌‌ می‌کند.
هدایت گرمایی بسیار پایین و در حدود w/mk 0.13‌‌ می‌باشد و عایق بندی آن 8 برابر بیشتر از PVC و 400 برابر بیشتر از فولاد و 1800 برابر بیشتر از آلومینیوم‌‌ می‌باشد.
جنس چوب به منظور جذب صدا ایده آل است و سر و صدا را با جذب آن‌ها بلوکه‌‌ می‌کند.
این سیستم عملکرد چوب با تمامی خصوصات بالا زمانی که با آلومینیوم به کار‌‌ می‌رود.
محاسن آلومینیوم که کارایی زیادی بدون نیاز به نگهداری دارد را شامل‌‌ می‌شود. در این سیستم‌‌ می‌توان از رنگ های متنوعی برای قسمت های داخلی و خارجی، مستقل از یکدیگر استفاده کرد.
می توان از رنگ و بافت چوب برای فضای داخلی بر اساس سلیقه شخصی استفاده کرد.
هزینه سرمایه گذاری اولیه پنجره های چوبی-آلومینیومی بیشتر از پنجره های PVC ، آلومینیومی و چوبی است اما اگر تمامی مسائل اقتصادی در نظر گرفته شود ارزان تر از همه آن ها‌‌ می‌شود.
بعلاوه زمانی دو جنس باید از نظر قیمت مقایسه شوند که کارایی یکسانی داشته باشند این در صورتی است که پنجره های چوبی-آلومینیومی خصوصیاتی چون عایق بندی، زیبایی و عدم نیاز به نگهداری دارند.
شما فرصت انتخاب نوع مناسبی از سیستم چوب-آلومینیوم در پروژه خود دارید.پس با ما تماس بگیرید و یک قدم جلوتر از دیگران باشید

وب سایت سپید درب اعتماد

پنجره های آلو وود از ترکیب آلومینیوم و چوب ساخته شده که با مکانیسم خاصی به هم دوخته‌‌ می‌شوند این پنجره‌ها از خاصیت زیبایی و عایق بودن چوب در کنار ظرافت و استحکام آلومینیوم بهره‌‌ می‌گیرند و پنجره های بسیار لوکس را به ارمغان‌‌ می‌آورند
- پنجره آلووود ( آلومینیوم و چوب) به عنوان محصولی متفاوت با نمایی زیبا و ایجاد حس خوب همراهی با طبیعت زیبایی و مقاومت را یکجا در یک پنجره به نمایش‌‌ می‌گذارد.
- آلو وود ترکیبی از پنجره های ترمال بریک یا نرمال آلومینیومی و روکشی از چوب فراوری شده است که در مقابل آب ، گرما ، نور و رطوبت مقاومت بسیار بالا یی دارد
- پروفیل های آلو وودی که در سپید درب استفاده‌‌ می‌شود از ایتالیا ، کانادا و ترکیه وارد‌‌ می‌شود
- پنجره های آلو وود با استفاده از آخرین پیشرفت های تکنولوژی محصولی متفاوت و سوپر لوکس را  ارائه‌‌ می‌نماید.
تکنولوژی خاص تولید آلو وود ، عمر ، کیفیت ، تناسب و زیبایی بالای آن ، بهترین بهترینها را  برای ساختمانهای سوپر لوکس و خاص فراهم اورده است.
 این پنجره‌ها از خاصیت زیبایی و عایق بودن چوب در کنار ظرافت و استحکام آلومینیوم بهره‌‌ می‌گیرند و پنجره های سوپرلوکس را به ارمغان‌‌ می‌آورند.

وب سایت سپید درب اعتماد
درباره ما
گروه تولیدی سپید درب اعتماد با مدیریت عبدالله اعتمادی قریب به نیم قرن پیش اقدام به ساخت درب و پنجره نمود. در ابتدا این مجموعه فعالیت خود را با ساخت درب و پنجره های آلومینیومی و با نام "آلومینیوم اعتمادی" آغاز نمود و با توجه به پیشرف در ساخت سیستم های درب و پنجره، این مجموعه نیز همزمان با این امر، ساخت درب و پنجره های جدید از جنس UPVC را در دستور کار خود قرار داد و ...
دانلود کاتالوگ
برای دریافت فایل کاتالوگ لطفا کلیک کنید.
وب سایت سپید درب اعتماد
ارتباط با ما
دفتر مرکزی : تبریز - دروازه تهران - جنب پمپ بنزین - سپید درب اعتماد
تلفن  : 1840 3333 041   ،   فکس : 2624 3330 041
کارخانه : تبریز - باسمنج - اول جاده دیزج لیلی خانی
تلفن  : 7144 3634 041   ،   فکس : 7145 3634 041
ایمیل : info@sepiddarbetemad.com
شبکه های اجتماعی
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به وب سایت سپید درب اعتماد‌‌ می‌باشد
sepiddarbetemad.comsepiddarbetemad.com - سثحهییشقذثفثئشی.زخئ - صصص.سثحهییشقذثفثئشی.زخئ