وب سایت سپید درب اعتماد
فارسی
English
امروز : دوشنبه ۱۶ تير ماه ۱۳۹۹
پرده پلیسه

اخیراً استفاده از پنجره های پی وی سی رواج پیدا کرده است، این پنجره‌ها قاب زیبایی دارند و ممکن است شما علاقه‌ای به پوشاندن قاب پنجره نداشته باشید. پرده پلیسه با سیستم کنترل دستی ضمن اینکه فقط شیشه را‌‌ می‌پوشاند باش ما امکان فراهم نمودن میزان پوشش و نور دلخواه را‌‌ می‌دهد. زمانی که بدلیل مماس بودن قاب پنجره با سقف فضای کافی برای جمع کردن پرده موجود‌‌ نمی‌باشد.
وقتی که پنجره شما از بالا و پایین قابلیت باز و بسته شدن دارد، طبعاً شما نیاز به پرده‌ای دارین که کاملاً مستقل از پنجره باشد، در این صورت پرده پلیسه کنترل دستی به شما این امکان را میدهد که در یا پنجره را بدون بالا و پایین کردن پرده باز و بسته نمایید. همچنین شما‌‌ می‌توانید در حالیکه پنجره باز است پرده را بالا یا پایین ببرید.


توری پلیسه‌ای درب و پنجره

توری ضد حشرات قابلیت نصب بر روی انواع درب و پنجره های UPVC و دیگر پنجره‌ها را دارا‌‌ می‌باشد که به صورت پلیسه‌ای عرضه‌‌ می‌گردد. جنس توریهای پلیسه‌ای از نوع مش آکرلیک‌‌ می‌باشد که در مقابل نور خورشید بسیار مقاوم بوده و پوسیده‌‌ نمی‌شود. این نوع توری مزایای منحصر بفردی نسبت به انواع مشابه را دارد. توری های پلیسه‌ای علاوه بر اینکه از ورود حشرات به داخل خانه های شما جلوگیری‌‌ می‌کند تا حدودی از ورود گرد و غبار و آلودگی نیز به خانه های شما جلوگیری‌‌ می‌کند.
این محصول با ویژگی های زیر بهترین گزینه در بین سایر توری های موجود در بازار‌‌ می‌باشد :
  • پروفیل و اتصالات مقوم همراه با تنوع رنگ پروفیل
  • سیستم کشویی با عملکرد آسان و با کمترین استهلاک
  • قابلیت مونتاژ و دمونتاژ آسان
  • قابلیت جدا شدن توری از پروفیل جهت شستشوی آسان
درباره ما
گروه تولیدی سپید درب اعتماد با مدیریت عبدالله اعتمادی قریب به نیم قرن پیش اقدام به ساخت درب و پنجره نمود. در ابتدا این مجموعه فعالیت خود را با ساخت درب و پنجره های آلومینیومی و با نام "آلومینیوم اعتمادی" آغاز نمود و با توجه به پیشرف در ساخت سیستم های درب و پنجره، این مجموعه نیز همزمان با این امر، ساخت درب و پنجره های جدید از جنس UPVC را در دستور کار خود قرار داد و ...
دانلود کاتالوگ
برای دریافت فایل کاتالوگ لطفا کلیک کنید.
وب سایت سپید درب اعتماد
ارتباط با ما
دفتر مرکزی : تبریز - دروازه تهران - جنب پمپ بنزین - سپید درب اعتماد
تلفن  : 1840 3333 041   ،   فکس : 2624 3330 041
کارخانه : تبریز - باسمنج - اول جاده دیزج لیلی خانی
تلفن  : 7144 3634 041   ،   فکس : 7145 3634 041
ایمیل : info@sepiddarbetemad.com
شبکه های اجتماعی
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به وب سایت سپید درب اعتماد‌‌ می‌باشد
sepiddarbetemad.comsepiddarbetemad.com - سثحهییشقذثفثئشی.زخئ - صصص.سثحهییشقذثفثئشی.زخئ