وب سایت سپید درب اعتماد
فارسی
English
امروز : چهارشنبه ۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۹
سیستم پنجره های جمع شونده

این سیستم بیشتر به عنوان پوشش بالکن‌ها و تراس‌ها بوده و از پرمصرف ترین محصولات شرکت‌‌ می‌باشد. در این سیستم یک ریل آلومینیومی در سقف و یک ریل در کف اجرا شده و فضای بازشو تراس به تعدادی پانل شیشه‌ای متحرک تقسیم‌‌ می‌شود. پروفیل‌ها و یراق آلات مصرفی در این سیستم همگی وارداتی بوده و محصول کشور ترکیه‌‌ می‌باشد. همچنین کلیه شیشه‌ها با ضخامت 8 میلی متر از نوع سکوریت (نشکن) ایرانی‌‌ می‌باشند. در این سیستم پانل اول ثابت بوده و بصورت درب باز و بسته‌‌ می‌شود و بقیه پانل‌ها به ترتیب و تک به تک در مسیر ریل حرکت کرده و در محل درب از مسیر ریل خارج و عمود بر مسیر حرکتی خود در کنار درب قرار‌‌ می‌گیرند.

مزایای سیستم پنجره های جمع شونده
  • نمای یکدست شیشه‌ای جهت فضای پروژه به هر طولی که باشد بدون هیچ ستون یا مانع دید. جام تراس بالکنی این امکان را برای بهره بردار مهیا‌‌ می‌کند که در فصول مناسب سال سیستم را به راحتی باز کرده و از هوای آزاد بهره مند گردد.
  • به واسطه بسته شدن فضا با شیشه های متحرک جام تراس، مسیر ورود پرندگان، گرد و غبار، حشرات موذی و حتی نزولات جوی به فضای داخلی مسدود‌‌ می‌شود.
  • شیشه های جام تراس بالکنی به دلیل متحرک بودن و جمع شدن در یک سمت به راحتی قابل شستشو‌‌ می‌باشند.
درباره ما
گروه تولیدی سپید درب اعتماد با مدیریت عبدالله اعتمادی قریب به نیم قرن پیش اقدام به ساخت درب و پنجره نمود. در ابتدا این مجموعه فعالیت خود را با ساخت درب و پنجره های آلومینیومی و با نام "آلومینیوم اعتمادی" آغاز نمود و با توجه به پیشرف در ساخت سیستم های درب و پنجره، این مجموعه نیز همزمان با این امر، ساخت درب و پنجره های جدید از جنس UPVC را در دستور کار خود قرار داد و ...
دانلود کاتالوگ
برای دریافت فایل کاتالوگ لطفا کلیک کنید.
وب سایت سپید درب اعتماد
ارتباط با ما
دفتر مرکزی : تبریز - دروازه تهران - جنب پمپ بنزین - سپید درب اعتماد
تلفن  : 1840 3333 041   ،   فکس : 2624 3330 041
کارخانه : تبریز - باسمنج - اول جاده دیزج لیلی خانی
تلفن  : 7144 3634 041   ،   فکس : 7145 3634 041
ایمیل : info@sepiddarbetemad.com
شبکه های اجتماعی
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به وب سایت سپید درب اعتماد‌‌ می‌باشد
sepiddarbetemad.comsepiddarbetemad.com - سثحهییشقذثفثئشی.زخئ - صصص.سثحهییشقذثفثئشی.زخئ