وب سایت سپید درب اعتماد
فارسی
English
امروز : چهارشنبه ۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۹
پارتیشن آلومینیومی

به پارتیشن هایی که از فریم آلومینیوم استفاده‌‌ می‌شود پارتیشن آلومینیومی گفته‌‌ می‌شود. این نوع پارتیشن‌ها فریم هایشان از آلومینیوم ساخته‌‌ می‌شود و با دیگر مواد ترکیب میگردد مثل شیشه سکوریت یا ام دی اف و ... قیمت این پارتیشن‌ها از انواع دیگر پارتیشن‌ها بیشتر بوده که یکی از دلایل بالا بودن قیمت آنها به خاطر قابل بازیافت بودن ان‌‌ می‌باشد. پارتیشن های آلومینیومی دارای مقاومت بالایی هستند و بسیار سبک‌‌ می‌باشند. در برابر رطوبت، دمای متغیر و ناپایدارT بسیار مقاوم هستند. پارتیشن های آلومینیومی در دو نوع پارتیشن تک جداره و پارتیشن دو جداره موجود‌‌ می‌باشند .
پاتیشن آلومینیومی تک جداره: اسکلت بندی آن از آلومینیوم ساخته‌‌ می‌شود و از MDF و شیشه به عنوان پر کننده استفاده‌‌ می‌کنند. قطر این نوع پارتیشن حدود 6-4 سانتیمتر‌‌ می‌باشد .
پارتیشن دو جداره آلومینیومی: اسکلت بندی آن از آلومینیومی‌‌ می‌باشد و باقطری بین 8 -4 سانتی متر و به صورت دو جداره است و بسته به سلیقه مشتری از شیشه و یا MDF به عنوان پر کننده استفاده‌‌ می‌شود .

 
وب سایت سپید درب اعتماد

وب سایت سپید درب اعتماد
درباره ما
گروه تولیدی سپید درب اعتماد با مدیریت عبدالله اعتمادی قریب به نیم قرن پیش اقدام به ساخت درب و پنجره نمود. در ابتدا این مجموعه فعالیت خود را با ساخت درب و پنجره های آلومینیومی و با نام "آلومینیوم اعتمادی" آغاز نمود و با توجه به پیشرف در ساخت سیستم های درب و پنجره، این مجموعه نیز همزمان با این امر، ساخت درب و پنجره های جدید از جنس UPVC را در دستور کار خود قرار داد و ...
دانلود کاتالوگ
برای دریافت فایل کاتالوگ لطفا کلیک کنید.
وب سایت سپید درب اعتماد
ارتباط با ما
دفتر مرکزی : تبریز - دروازه تهران - جنب پمپ بنزین - سپید درب اعتماد
تلفن  : 1840 3333 041   ،   فکس : 2624 3330 041
کارخانه : تبریز - باسمنج - اول جاده دیزج لیلی خانی
تلفن  : 7144 3634 041   ،   فکس : 7145 3634 041
ایمیل : info@sepiddarbetemad.com
شبکه های اجتماعی
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به وب سایت سپید درب اعتماد‌‌ می‌باشد
sepiddarbetemad.comsepiddarbetemad.com - سثحهییشقذثفثئشی.زخئ - صصص.سثحهییشقذثفثئشی.زخئ