وب سایت سپید درب اعتماد
فارسی
English
امروز : چهارشنبه ۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۹
UPVC
ماده اولیه درب و پنجره مدرن PVC از مخفف کلمات (Unplasticised Poly Viny Choloride) تشکیل شده است. این ماده یک نوع ترموپلاست مدرن متشکل از مشتقات اصلی نفت خام و نمک طعام بوده و در فرآیند تولید UPVC مواد مختلفی همچون : ضربه گیرها (Impact Modifier)، تثبیت کننده‌ها (Fixature)، مواد ضد احتراق (Heat Stablizers)، پر کننده‌ها (Fillers)، کمک کننده‌ها (Processing Aids)، رنگ های صنعتی (Lubricant) به آن اضافه‌‌ می‌شود که قابلیت کاربردی به عنوان پروفیل درب و پنجره را باعث‌‌ می‌گردد. این نوع پروفیل از 60- تا 70+ درجه سانتیگراد هیچگونه تغییری از نطر رنگ پریدگی و رنگ دویدگی و همچنین خمش یا انحنا در آن بوجود نخواهد آمد. این محصولات نه تنها سازگار با محیط زیست هستند بلکه دارای تفاوت های فاحش نسبت به تولیدات رایج نیز‌‌ می‌باشند و به نوعی طراحی گردیده است که با شرایط آب و هوایی ایران مطابق دارد.

تاریخچه درب و پنجره های UPVC
نظر به اینکه امروزه بهینه سازی مصرف انرژی یکی از بخشهایی سات که بیش از پیش توجه کشورهای در حال توسعه را به خود جلب کرده است، همچنین نظر به اینکه حدوداً 50% انرژی در ساختمانها از طریق پنجره های غیر عایق upvc و ترمال بریک به منظور جلوگیری از اتلاف توانایی مقابله با آلودگی های صوتی بخصوص در کلان شهرها را دارا‌‌ می‌باشد. با توجه به مبحث 19 مقررات ملی ساختمان که مربوط به صرفه جویی مصرف انرژی در ساختمان‌‌ می‌باشد، اجرای درست این مبحث موجب کاهش هزینه های طراحی و اجرای سیستم های گرمایشی و سرمایشی‌‌ می‌گردد.

مزایای سیستم های درب و پنجره ساخته شده از جنس UPVC
  • دوام و استحکام بالا
  • عایق در برابر نفوذ گرد و خاک
  • عدم نیاز به رنگ کاری
  • عایق صوتی
  • وزن پایین
  • غیر قابل اشتعال
  • عدم تغییر رنگ و حالت در برابر آب باران
  • جلوگیری از به هدر رفتن انرژی
  • قابلیت نصب شیشه چندجداره

وب سایت سپید درب اعتماد
درباره ما
گروه تولیدی سپید درب اعتماد با مدیریت عبدالله اعتمادی قریب به نیم قرن پیش اقدام به ساخت درب و پنجره نمود. در ابتدا این مجموعه فعالیت خود را با ساخت درب و پنجره های آلومینیومی و با نام "آلومینیوم اعتمادی" آغاز نمود و با توجه به پیشرف در ساخت سیستم های درب و پنجره، این مجموعه نیز همزمان با این امر، ساخت درب و پنجره های جدید از جنس UPVC را در دستور کار خود قرار داد و ...
دانلود کاتالوگ
برای دریافت فایل کاتالوگ لطفا کلیک کنید.
وب سایت سپید درب اعتماد
ارتباط با ما
دفتر مرکزی : تبریز - دروازه تهران - جنب پمپ بنزین - سپید درب اعتماد
تلفن  : 1840 3333 041   ،   فکس : 2624 3330 041
کارخانه : تبریز - باسمنج - اول جاده دیزج لیلی خانی
تلفن  : 7144 3634 041   ،   فکس : 7145 3634 041
ایمیل : info@sepiddarbetemad.com
شبکه های اجتماعی
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به وب سایت سپید درب اعتماد‌‌ می‌باشد
sepiddarbetemad.comsepiddarbetemad.com - سثحهییشقذثفثئشی.زخئ - صصص.سثحهییشقذثفثئشی.زخئ